Skladem

Aktuality
dodáme jakýkoli produkt z přírodního kamene na Váš projekt
dlažby a obkladymasivní dlažbaobkladový kámenkamenná a fosilní umyvadladlažební kostky a obrubníkydeskovinahrubý kamenný obkladstoneforme partner

Vašim kritériím vyhovují tyto položky

Jméno kamene  
Druh kamene
Barva

Dnes představujeme kamenný obklad Said Rock, který vytváří neopakovatelný vzhled vyznačující se šedým odstínem. Said Rock působí masivním dojmem, jednotlivé kameny jsou v nepravidelných tvarech v tloušťce 3 až 5cm, o velikosti 15 až 40 cm. Vrchní plocha je hrubě přírodní, zadní plocha je naopak řezaná. Pro svoji pevnost a mrazuvzdornost jde o velice žádaný produkt. Tento obklad z přírodního kamene dotváří přírodní vzhled fasád, soklů, zdí, dekoračních stěn, krbů, vchodů do budov, pohledových ploch, plotů, sloupů i zídek. Nejčastěji osazujeme jednotlivé kusy kamene na betonové tvárnice, litý beton, porotherm, ytong, cementovou omítku.


V případě potřeby vyrovnáváme povrch rychletvrdnoucí cementovou stěrkou. Lepíme na vyrovnaný, vyzrálý, suchý, odizolovaný podklad, který napenetrujeme a necháme zaschnout. Osazení kamene lze na dva způsoby. jedním je montáž na sraz, tzn. bez spar, druhým je montáž se sparou.